Sözer Hotel

starstarstarTürkmen Mah.Atatürk Bulvarı Yat Limanı Karşısı No.68

Sözer Hotel Hakkında Açıklama

Panoramik Ege Denizi manzaralı Sözer Hotel, Kuşadası’ndaki bir kumsalın karşısında yer almaktadır. Otel bir açık yüzme havuzu ve ücretsiz Wi-Fi bulunan geniş odalar sunmaktadır.
Sözer’in odalarında sade ahşap mobilyalar, klima ve uydu TV vardır. Odalarda kışın çalıştırılan yerden ısıtma sistemi de mevcuttur. Bazı odalar Güvercin Adası manzaralı özel balkonlara sahiptir.
Sabahları otelde açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Otel bünyesinde ayrıca bahçe barı ve açık teraslı bir Türk restoranı vardır. Taze deniz ürünlerinin servis edildiği birçok bar, otele yalnızca 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.
Konuklar otelin kuru temizleme ve ütü hizmetlerinden faydalanabilir. Tur masası personeli araba kiralama, Samos feribotu bileti alma ve Efes ve Pamukkale gibi yerlere geziler düzenlenmesi konusunda yardım sağlamaktadır. Personelden ayrıca yerel cazibe merkezleri hakkında bilgi de alınabilir.
Sözer Hotel, Kadınlar Denizi’ne 2 km’den kısa mesafede, Efes’e ise 16 km uzaklıktadır. Otelin bünyesinde 24 saat hizmet veren bir resepsiyon ve ücretsiz özel otopark vardır.

Sözer Hotel Haritası