Şişli Otelleri

Şişli Şehrindeki Önemli Yerler

Şişli Müzeler Yakın Şişli Otelleri

Şişli Merkezi ve Popüler Yerler Yakın Şişli Otelleri

Şişli Üniversiteler Yakın Şişli Otelleri

Şişli Kiliseler Yakın Şişli Otelleri

Şişli Otel Yorumları

 • Home Stay Home Valikonağı

  Halit Ergiç, Şu Tarihte Yazdı : 23 May 2020, Cumartesi

  Stay Valikonağında Konakladığımız Sürece Oldukça Memnun Kaldık. İstanbul Gezimize Güzellik Kattı.Tüm İlgi Ve Alaka İçin Teşekkür Ederiz.

 • Bunk Taksim

  Zehra Kaya, Şu Tarihte Yazdı : 22 May 2020, Cuma

  Bunk Taksim Taksimin Göbeğinde Konum Olarak Oldukça İyi. Samimi Ve Yardım Sever Çalışanları Olan Bir Otel Konaklamamızdan Çok Memnun Kaldık Seneye Tekrar Tercihimiz Olcak

 • Cumbalı Luxury Boutique Hotel

  Cengiz Yıldırım, Şu Tarihte Yazdı : 20 May 2020, Çarşamba

  Cumbalı Luxury Boutique Otel Hiç Butik Gibi Değil 3 Gece Konakladık. Sakinliği Ve Hijyenikliği İle Bizi Mest Etti. Tekrar İstanbula Yolumuz Düşerse Tercihimiz Olackatır

 • Orya Hotel

  Hikmet Tarhan, Şu Tarihte Yazdı : 20 May 2020, Çarşamba

  İstanbul Gezimizde Güzel Bir Deneyim Oldu Biizim İçin.Eşim İle Birlikte İlk Defa İstanbul A Geliyoruz . Fiyat Prformansı Ve Kalitesi Bizim İçin Oldukça İyiydi.Kahvaltısı Güzel Bolçeşitli.Teşekkür Ederiz.

 • Adelmar Hotel Istanbul

  Ömer Akyüz, Şu Tarihte Yazdı : 18 May 2020, Pazartesi

  Eşimle İlk Defa Yapacağımız İstanbul Gezimizde Eşim İnternetten İnhores.Com Dan Bulup İncelemiş Fiyatlarınıda Makul Bulduğumuz İçin Rezervasyon Yaptık Ama Tatil Bize Çok Kısa Geldi .Keşke Daha Fazla Yapmak İçn Niyetlenseymişiz. Çok Temiz Ve Konforluydu.

 • Vvr Hotel

  Murat Ekili, Şu Tarihte Yazdı : 18 May 2020, Pazartesi

  Vvr Otel Tüm Otel Personeli Çok Nazik Ve Güler Yüzlüydü. 2 Gece Konakladık.Tüm İsteklerimizi Olumlu Karşılayıp Yardımcı Oldular. Otel Genel Olarak Temiz Ve Düzenliydi.

 • Molton Otel Nişantaşı

  Seher Dilbek, Şu Tarihte Yazdı : 18 May 2020, Pazartesi

  İzmitten İstanbul Da Konaklamayı Tercih Ettiğimz Sakin Temiz Ortamı Olan Molton Otel Nişantaşı Tercih Ettik. Severek Konakladığımız Sıcacık Ortamı Olan Memnun Ayrıldıığımız Gezi Oldu.Seneeye Tekrar Terichimiz Olacak..

 • İstanbul Hotel & Spa Bomonti

  Kerim Unan, Şu Tarihte Yazdı : 18 May 2020, Pazartesi

  İstanbul Otelin Manzarası Konumu Çok İyi. Odaları Güzel.Kahvaltı Mekanı Otelin En İyi Yanı Diyebiliriz.Fiyat Performansı Olarakta Çok İyi.3 Gece Kaldık Ama Daha Da Kalsak Olurmuş.Tekrar Tercihimiz Olmalı.

 • Grand Aras Hotel & Suites

  Emir Soylu, Şu Tarihte Yazdı : 18 May 2020, Pazartesi

  Eşim İle İstanbul Da Kafa Dinlemek Rahatlamak İçin Grand Aras Oteli Tercih Ettik.Çok Huzurlu Bir Ortam Düzenlenmiş.Odaları Rahattı Konforluydu..Yyiyecek Kalistesi Harika.Teşekkür Ederiz.

 • İbis Styles İstanbul Bomonti

  Nuran Korkmaz, Şu Tarihte Yazdı : 15 May 2020, Cuma

  İstanbul Da Style Bomonti Gibi Otelin Olması Büyük Avantaj.Temiz Ve Sakin Bir Otel.Kahvaltısı Ve Yemeği Harika. İlgi Alaka İçin Teşekkür Ederiz.

 • İstanbul Dora Otel

  Çetin Kayalık, Şu Tarihte Yazdı : 14 May 2020, Perşembe

  Ailecek Konakladığımız Samimi Çalışanlar İstanbul’Da Rahat Edebileceğiniz Otellerden Biri. Eşimle Kaldığımız Süre İçerisinde Hiç Sorun Yaşamadık..

 • Arts Hotel Istanbul

  Mert Koraklı, Şu Tarihte Yazdı : 14 May 2020, Perşembe

  Arkadaşlar İle Ars Otel Tercih Ettik..Otel Konumu Olsun Çalışanlarının Güleryüzü Olsn Teşekkür Ederiz. Tekrar Gelinmelik Bir Otel.Otelinizden Gayet Memnun Kaldık İlginiz Ve Alakanız İçin Teşekkür Ederiz.

 • Ramada Plaza By Wyndham Istanbul City Center

  Cenk Maden, Şu Tarihte Yazdı : 14 May 2020, Perşembe

  Ramada Plaza By Wyndham İstanbul City Center Ailecek Konakladığımız Otelde Fazlaca Zaman Geçirdik. Aynı Zamanda İstanbulu Da Gezdik.İstanbul Harika Bir Yermiş. Derlerdi Ama Gözlerimiz İle Görünce İnsan Daha İyi Anlıyor..Konum Olarak Ta Rahat Ettik. Teşekkür Ederiz.

 • Blueway Hotel City

  Engin Güz, Şu Tarihte Yazdı : 13 May 2020, Çarşamba

  Eşim Ve Çocuğum İle Blueway City Otel De 3 Gün Kaldık.Samimi Çalışanlar Temiz Hijyenik Odalları Mevcut.Çok Temiz Ve Rahat Bir Otel. İlgi Alakalarından Dolayı Teşekkür Ederiz..

 • Blueway Hotel Historical

  Özge Kara, Şu Tarihte Yazdı : 13 May 2020, Çarşamba

  Her Konu Da Çok Memnun Kaldık.Haftasonu Tatilini Blueway Otelde Geçirdik.Tercihimizi İyi Ki Sizin Oteli Yapmışız.Hem Temiz Di Hem De Oda Rahat .Çalışanların Güleryüzü Ve Samimiyeti De Bizi Memnun Etti. Teşekkür Ederiz.

Kişisel Bilgilerinizin Korunması ve Çerez (Cookie) Kullanım İlkeleri İçin Gizlilik Politikamızı İnceleyiniz.