Safranbolu Otelleri

K.Kartsız, Ön Ödemesiz Rezervasyon Yap, Ücreti Otele Varışta Öde!

 • Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Safranbolu Otelleri

Toplam Otel Sayısı : 26 - Gösterilen : 1 - 20

Safranbolu Bölgesindeki Otellerimize Yorum Yapın

 • Akbulut KonakAkçasu Konuk EviArpacıoğlu HotelAsmazlar Bağ EviBağlar Saray HotelBeybağı Konak Butik OtelEbrulu KonakGüneş Konak OtelHatice Hanım KonağıHavuzlu Asmazlar KonağıHotel UzHüma Hatun KonaklarıKadıoğlu Şehzade KonağıKolağası HotelKuşcu Konak & Cafe GardenLeyla Hanım KonağıOtel Çeşmeli Konak SafranboluSafir KonakSafranbolu Kardelen KonaklarıSafranbolu Şerbetçi KonakSultan Saray OtelTurgut Reis Konak Otel SafranboluValide Gülşen KonağıYavuzlar OtelYorgancıoğlu KonakZalifre Otel

Safranbolu Bölgesindeki Otel Yorumları

 • Akbulut Konak

  Hakan Erler 11 Nisan 2018 Çarşamba 20:11:47

  Ailemle Beraber Haftasonu İçin Safranbolu’Ya Gezmeye Geldik Ve Akbulut Konakta Konakladık. Herşeyiyle Mükemmel Bir Tatildi Benim İçin. Ahşap İşçiliği Her Yerde Göze Çarpıyor. Otel Gayet Temiz.Çalışanlar Güleryüzlü Ve Yardımsever. Verdiğiniz Parayı Sonuna Kadar Hakediyor.

 • Akçasu Konuk Evi

  Selin Kaya 11 Nisan 2018 Çarşamba 20:00:25

  İş İçin Gelmiştim Karabük’E. Birkaç Gün Vaktim Vardı 2 Gece Akçasu Konuk Evinde Kaldım. Ahşap Oymaları,Tarihi Dokusu Mükemmel Bir Tesis. Alacağınız Gezeceğiniz Yerlere Yakın. Temiz Bir Oteldi. Herhangi Bir Problem Yaşamadım.

 • Turgut Reis Konak Otel Safranbolu

  Serdar Sütçü 11 Nisan 2018 Çarşamba 19:50:29

  Gezmek Amaçlı Gittiğim Safranbolu’Da Turgut Reis Otel’İnde 2 Gece Konakladım. Gezilecek Yerlere Yakın Diye Tercih Ettim. Fiyatlar Uygun Başta Problem Yaşar Mıyım Diye Düşündüm Ancak Hiçbir Problem Yaşamadım. Çalışanlar Güleryüzlü Otel Temiz Gönül Rahatlığı İle Tesiste Konakladım. Ahşap Oymalarına Hayran Kaldım :)

 • Zalifre Otel

  Kerime Suran 11 Nisan 2018 Çarşamba 19:41:44

  Safranbolu’Ya İlk Defa Geldim Ve Tercih Ettiğim Tesiste Yanılmadım :) Ulaşımı Kolay Ve Merkezi Yerlere Çok Yakın. Alakart Restoranında Yemekler De Çok Lezzetliydi. Çalışanlara Ayrıca Teşekkür Ediyorum Sağolsunlar Hepsi Çok Yardımseverdi. Kesinlikle Tavsiye Ediyorum

 • Leyla Hanım Konağı

  Salih Güngördü 11 Nisan 2018 Çarşamba 19:38:59

  Safranbolu’Ya İkinci Gelişim Bu Sefer Leyla Hanım Konağında Konakladım. Tarihi Ve Yapısı İtibariyle Çok Hoş Bir Tesis. Benim Gibi Kahvaltı Severler İçin Tavsiye Ederim Çok Güzeldi Kahvaltı. Temizlik Açısından Herhangi Bir Problem Yaşamadım. Çalışanlar Güleryüzlü İdi.

 • Safir Konak

  Mert Seyit Alkan 11 Nisan 2018 Çarşamba 19:36:14

  Bir İş İçin Geldiğim Karabük’Te Hazır Vaktim Varken Safranboluyu Gezmek İstedim Ve 1 Gece Safir Konak’Ta Konakladım. Fiyatına Göre Gerçekten Hakettiğim Hizmeti Aldım. Çalışanlar Çok Güleryüzlü İdi. Temizlik Açısından İçime Sinmeyen Hiçbirşey Olmadı. Birdaha Ki Sefere De Aynı Konaklamayı Yapmak İstiyorum.

 • Ebrulu Konak

  Alev Rahmer 11 Nisan 2018 Çarşamba 19:33:19

  Haftasonu Tatili İçin Eşimle Beraber Karabük Safranbolu Yu Tercih Ettik. Konaklamamız İçinde Bu Konağı Tercih Ettik. 2 Gece Konakladık Keşke Daha Uzun Süre Kalabilseydim Diyorum Çünkü Ba-Yıl-Dım Resmen. Tarihi Yaşıyorsunuz Bildiğin. Çalışanlar Çok İlgili Herhangi Bir Probleminiz De Hemen Yardımcı Oluyorlar.

 • Otel Çeşmeli Konak Safranbolu

  Faruk Erdinç 11 Nisan 2018 Çarşamba 19:30:00

  Turistik Amaçla Gittiğim Karabük Şehrinde 3 Gece Çeşmeli Konak’Ta Konakladım. Yapısı Mükemmel Ve Buram Buram Tarih Kokuyor. Temizlk Fevkalade Diyebilirim. Otel Çalışanları Gayet Güleryüzlü Ve Yardımsever. Teşekkürler Herşey İçin

 • Sultan Saray Otel

  Turgay İri 16 Kasım 2016 Çarşamba 16:52:00

  Arabamız Bozuldu.Yolda Kaldık Fazla Paramızda Yoktu.Fiyatları Gayet Makul.Personeli Bizimle Çok İlgilendi.Teşekkürler.

 • Ebrulu Konak

  Çağan Yolcu 4 Kasım 2016 Cuma 10:44:00

  Çok Ama Çok Şirin.Hafta Sonu Geçirdiğim En Güzel Tatildi.Saygılar.

 • Arpacıoğlu Hotel

  Şahinde Bilir 10 Ağustos 2016 Çarşamba 15:41:00

  Çok Keyifli Bir Otel

 • Ebrulu Konak

  Ferdi Karakuş 12 Şubat 2014 Çarşamba 13:40:03

  Geçmişe Döndürdü Bu Otel Ve Civarı. Her Şey İçin Çok Teşekkür Ederim. Gerek Güler Yüzünüzle Gerekse Odalardaki Titizliğinizle Sizlere Tşk Ederim. :)

Toplam Yorum Sayısı : 12 Gösterilen : 1 - 3

Safranbolu Otelleri

Arpacıoğlu HotelSultan Saray OtelEbrulu KonakOtel Çeşmeli Konak SafranboluSafir KonakHatice Hanım KonağıSafranbolu Kardelen KonaklarıAsmazlar Bağ EviKadıoğlu Şehzade KonağıLeyla Hanım KonağıZalifre OtelHavuzlu Asmazlar KonağıBağlar Saray HotelTurgut Reis Konak Otel SafranboluKolağası HotelHüma Hatun KonaklarıAkçasu Konuk EviGüneş Konak OtelYorgancıoğlu KonakValide Gülşen KonağıSafranbolu Şerbetçi KonakKuşcu Konak & Cafe GardenYavuzlar OtelBeybağı Konak Butik OtelAkbulut KonakHotel Uz
(0) Favori Otelimi Karşılaştır

Tüm Otelleri Karşılaştır

Kişisel Bilgilerinizin Korunması ve Çerez (Cookie) Kullanım İlkeleri İçin Gizlilik Politikamızı İnceleyiniz.