Rys Hotel

starstarstarstar1.Murat Mah. Talat Paşa Cad. No:82/A Merkez/EDİRNE

Rys Hotel Yakınındaki Önemli Yerler

Rys Hotel - Hakkında Açıklama

Rys Hotel - Özellikleri

 • Otel Bilgileri
  Otel Aktiviteleri
  Yeme İçme
  Spor Alanları
  Oda Özellikleri
 • Rys Hotel - Konumu

Rys Hotel - Yorumları

 • Rys Hotel

  Faruk Gündoğdu, Şu Tarihte Yazdı : 14 Nis 2018, Cumartesi

  İşim Gereği Edirne’Ye Gittiğimde 2 Gece Rys Hotel’De Konakladım. Ulaşım Açısından Bir Sıkıntı Yaşamadım. Otele Girdiğimden İtibaren Hizmeti Ve Ayrıcalığı Hissediyorsunuz. Teşekkürler.

 • Rys Hotel

  Meral Akçan, Şu Tarihte Yazdı : 11 Nis 2018, Çarşamba

  İşim İçin Edirne’Ye Gittiğimde Rys Hotel De Konakladım 1 Gece. Otogara Yakın Olması İle Tercih Ettim. Odam Çok Temiz Ve Şık Dizayn Edilmişti. Kahvaltısı Da Müthişti. Otel Çalışanları Güleryüzlü. Tavsiye Ediyorum!

 • Rys Hotel

  Sevgi Çınar, Şu Tarihte Yazdı : 07 Mar 2018, Çarşamba

  1 Gecelik Konaklama Olarak Rezervasyonu İnhoresden Gerçekleştirdim. Ama Otelden Çok Memnun Kaldığım İçin 1 Gece Daha Konakladım. Kesinlikle Tavsiye Ederim. Gözünüz Kapalı Gidip Konaklayabilirsiniz..

 • Rys Hotel

  Burak Çetin, Şu Tarihte Yazdı : 17 Oca 2018, Çarşamba

  Edirne’De Okuyan Kardeşimi Ziyarete Gittim. Online Sistemlerden İnceleyerek Edirne Rys Oteli Buldum, Hoşuma Gitti Rezervasyon Yaptım. Oda Hijyeni, Servis,Kahvaltı Çok Güzeldi. Ulaşım Sorunu Zaten Yok. Kesinlikle Tavsiye Ederim.

 • Rys Hotel

  Ali Kaşdemir, Şu Tarihte Yazdı : 31 Mar 2014, Pazartesi

  Harika Bir Konaklama Geçirdik,Odalar Çok Temiz Özenle Dekore Edilmiş ,Personel De Çok Alakalı Edirne Ye Gidecek Tüm Herkese Tavsiye Ederim,Kahvaltı Zengin Ayrıca Ayrılışınız Pazar Günü İse Tamam Saat 12 Oldu Hadi Apar Topar Odayı Boşaltta Demiyorlar Bu Artı Bir Ayrıcalık. Www.İnhores.Com’ Ada Ayrıca Çok Teşekkür Ederim Hemen Bir Gün Sonra Bana Konaklamamın Nasıl Geçtiğini Yazmam Ve Oteli Puanlamam İçin Göndermiş Olduğu Bu Anket İçin .

Rys Hotel - Haritası

Kişisel Bilgilerinizin Korunması ve Çerez (Cookie) Kullanım İlkeleri İçin Gizlilik Politikamızı İnceleyiniz.