Rize Otelleri

 • Ayder Doğa Resort

  Zeliha Çakmak, Şu Tarihte Yazdı : 26 Mar 2018, Pazartesi

  Bu Kadar Güleryüzlü Personel, Bu Kadar Temiz Odalar, Çalışanlara Teşekkür Ederiz. Ayder Doğa Resort Bizim Yeni Adresimiz Oldu, Her Yıl Tatillerde Geleceğiz Rize’Ye Ve Tüm Çevremize Tavsiye Edeceğiz.

 • Sahil Hotel

  Birsen Taş, Şu Tarihte Yazdı : 26 Mar 2018, Pazartesi

  Her Şey Süper, Herkeze Tavsiye Ederim, Tüm Personellere Ve Özellikle Yorum Yazmayı Unuttuğumuza Rağmen, Bu Otele Gönül Rahatlığı İle Gidebilirsiniz Rize’Ye.

 • Grand Çavuşoğlu Hotel

  Ahmet Zekai, Şu Tarihte Yazdı : 26 Mar 2018, Pazartesi

  Tek Kelimeyle Mükemmel. Personeli Candan Ve Samimi. Geldiğimize Değdi. Ailem Ve Ben Çok Rahat Ettik. Özellikle Resepsiyon Çalışanları Ve Misafir İlişkileri Elemanlarına Çok Teşekkür Ederiz. Siz Bu İşi Severek Yapıyorsunuz Grand Çavuşoğlu Hotel. Rize İyi Bir Yer.

 • Green Hotel

  Macit Keleş, Şu Tarihte Yazdı : 26 Mar 2018, Pazartesi

  Bu Otelde 4 Gün Kaldım, Çalışanlardan Çok İyi İlgi Gördük. Aktiviteleri Çok İyidi, Herkese Tavsiye Ederim. Rizeyi.

 • Babillon Hotel Spa & Restaurant

  Erhan Boz, Şu Tarihte Yazdı : 26 Mar 2018, Pazartesi

  Tavsiye Edilecek Nezih Bir Aile Oteli. Bu Otelde Kesinlikle Kendinizi Evinizdeymiş Gibi Hissedecek Ve Keyifli Bir Tatil Geçireceksiniz. Temmuz Ayında Tekrar Geleceğiz, Teşekkürler Babi̇llon Hotel Spa & Restaurant Çalışanları, Rize Çok İyi.

 • Ayder Resort Hotel

  Serkan Sözbir, Şu Tarihte Yazdı : 10 Haz 2016, Cuma

  Dağ Manzaralı Tesiste Yeşilin Her Tonunu Görmek Mümkün. Yeşili, Doğayı Seven Herkese Öneririm. Tesis Kaliteli Ve Çalışanlar Çok İlgili. Samimiyetleri İçin Çok Teşekkür Ederiz.