Otel Çeşmeli Konak Safranbolu

OtelÇeşme mah Mescit sok No 1

Otel Çeşmeli Konak Safranbolu Hakkında Açıklama

Safranbolu’nun merkezinde yer alan Çeşmeli Konak, ücretsiz Wi-Fi erişimi bulunan Osmanlı tarzı odalara sahiptir. Turistik yerler yürüme mesafesinde olan tesis, otobüs durağına ücretsiz transfer hizmeti sunar.
İlk olarak 19. yüzyılda inşa edilmiş ve daha sonra yenilenmiş olan bu otel, özgün taş unsurlarını korumuştur ve Türk tarzı bir dekora sahiptir. Odaların tamamı geleneksel kilimler ve ahşap mobilyalar ile dekore edilmiştir. Konuk odalarının her birinde ısıtma, uydu kanallarını gösteren düz ekran TV ve bir oturma alanı bulunmaktadır.
Konuklar güne kahvaltı büfesi ile başlayabilir veya kahvaltının tadını odalarında çıkarabilirler. Konuklar ayrıca Çeşmeli Konak’ın restoranında yerel yemeklerden tadabilir, otel bünyesindeki kütüphaneden bir kitap alıp dinlenebilirler.
Mehmet Akif Ersoy Parkı 2 km uzaklıktadır. Otel, çevreyi keşfetmek isteyen konuklara yardımcı olmak amacıyla bisiklet kiralama ve tur masası hizmetleri sunmaktadır.
Celal Bayar otobüs durağı araçla 5 dakikalık mesafede yer almakta olup Safranbolu Otogarı ise 1,7 km uzaklıktadır. Ücretsiz özel otopark ve araba kiralama hizmeti de mevcuttur.

Otel Çeşmeli Konak Safranbolu Haritası