Kaş Otelleri

Kaş Şehrindeki Önemli Yerler

Kaş Hasteneler Yakın Kaş Otelleri

Kaş Sahiller - Koylar Yakın Kaş Otelleri

Kaş Otel Yorumları

 • Villa La Moda

  Ramazan Kesgin, Şu Tarihte Yazdı : 29 Nis 2020, Çarşamba

  Herşey Rahat Edebilmemiz İçin Düşünülmüş. Biz Memnun Kaldık Otel Çok Güzeldi.Villa La Moda Seneye Tekrar Tercihimizolacak :

 • Villa Ege

  Elif Gürsu, Şu Tarihte Yazdı : 29 Nis 2020, Çarşamba

  İlgili Personel, Temiz Ve Sıcak Bir Oda. Bir Sonraki Antalya Seyahatimizde De Aynı Villa Egeyi Tercih Edeceğiz.

 • Club Antiphellos Hotel & Villas

  Ömer Arıkan, Şu Tarihte Yazdı : 29 Nis 2020, Çarşamba

  Otelin Konumu Çok İyi, Club Antiphellos Otel Her Yere Ulaşımınızı Kolay Bir Şekilde Sağlayabiliyorsunuz. Çalışanları Oldukça Güler Yüzlü Ve Yardımsever. Odamız Çok Rahattı, Kullanışlı Şekilde Dizayn Edilmiş. Otelin Dekorasyonu Hoş. Odaların Ses Yalıtımı Çok İyi. Tatilimiz Boyunca Herhangi Bir Sorun Yaşamadık.

 • Hotel Cachet

  Kudret Aytekin, Şu Tarihte Yazdı : 29 Nis 2020, Çarşamba

  Antalya Da Otel Cachet Tavise Üzeriine Konaklamyı Tercih Ettik.Odaları Temiz Geniş Ferah..Kahvaltısını Ayrca Çok Sevdik.Teşekkürler Hotel Cachet.

 • Aparthotel & Villas Kuluhana

  Sinan Göreli, Şu Tarihte Yazdı : 29 Nis 2020, Çarşamba

  Aparthotel&Villaskuluhana Antalya Kalkan Da Çok Sakin Ve Huzurlu Olan Nezih Bir Otel.İlgi Ve Alakaları İçin Bütün Çalışanalara Çok Teşekkür Ederiz. Otel Odaları Çok Hijyenik.Herkese Tavsiye Ederiz.

 • Hotel Pataros

  Nermin Abalıoğlu, Şu Tarihte Yazdı : 29 Nis 2020, Çarşamba

  Pataros Otelden Çok Memnun Kaldık.Konakladığımız Ortam Huzurlu. Eşim Ve Benim İçin En Önemlisi..Pataros Otel Patara Antik Kente Ve Patara Plajının Hemen Yanında.Fiyat Olarakta Çok Memnun Kalacağınız Samimi Bir Yer. Pataros Çalışanlarına Ve İnhore Ekibine Çok Teşekkür Ederiz.

 • Otel Hermes

  Hakan Tekir, Şu Tarihte Yazdı : 27 Nis 2020, Pazartesi

  Hermes Otel Merkeze Çok Yakın Ama Merkezin Gürültüsünden Uzak, Odaları Temiz, Hergün Temizleniyor, Kahvaltısı Diğer Otellere Göre Gayet İyi Ve Çeşitli.Antalya Ya Tekrar Gelirsek Tercihimiz Olacak..

 • Soothe Hotel

  Onur Ayaz, Şu Tarihte Yazdı : 27 Nis 2020, Pazartesi

  Kalkan Da Çalışma Kadrosu, Müdürlerinden , Resepsiyonuna , Garsonlarından , Şeflerine Ve Temizlik Görevlilerine Kadar , Gerçekten Aile Gibi Kibar Ve Düşünceli Çalışanların Olduğu , Huzurlu Ve Konforlu Bir Otel Arıyorsanız Soothe Oteli Tercih Edebilirsiniz.

 • Green Blue Hotel Patara

  Emre Demirci, Şu Tarihte Yazdı : 24 Nis 2020, Cuma

  Green Blue Hotel Pataratüm Samimiyetimle Söylüyorum Tam Bir Fiyat Performans Oteli..3 Gece Kaldığımız Süre İçinde Çok İyi Ağırlandık Yemekler Lezzetli Herşey Bol.Teşekkür Ederiz.

 • Kleo Butik Otel Kalkan

  Sevcan Öz, Şu Tarihte Yazdı : 24 Nis 2020, Cuma

  Antalya Da Kleo Butik Tahminimden De İyi Çıktı. Çok Çok Memnun Kaldık Eşim Ve Ben . Tekrar Tercihlerimizin Arasında Olacak.

 • Clup Barbarossa Hotel & Vıllas

  Erdal Keskin, Şu Tarihte Yazdı : 24 Nis 2020, Cuma

  Club Barbarossa Otel Antik Sideye Çok Yakın, Ulaşımı Kolay, Temiz, Düzenli Bir Otel. Çok Severek Konakladığımız Samimi Çalışanlar Temizliğe Önem Veren Nezih Bir Otel

 • Korsan Ada Hotel

  Ceyhun Özyurt, Şu Tarihte Yazdı : 24 Nis 2020, Cuma

  Kaş Korsan Ada Hotel Yarım Adada,Denize Sıfır,Sakin,Sessiz,Huzurlu Ve Çok İçten Samimi Bir Yer Çok Keyif Aldık Eşim İle..İlk Kez Kaldık 4 Gün Dolu Dolu Ozan Beye Ayrıca İlgisi Ve Samimiyetinden Ötürü Ne Kadar Teşekkür Etsek Az Kalır .. İnhores.Com Ekibinede Ekstra İlgilerinden Dolayı Teşekkür Ederiz.

 • Gizli Vadi Camping & Lodge

  Gizemm Çeşme, Şu Tarihte Yazdı : 20 Nis 2020, Pazartesi

  Arkadaşlarımız İle Gelip Konakladığımız Gizli Vadi Camping Te Çalışanlar Çok Nazik Ve Kibarlar.Doğa İle İç İçe . Merkeze Yakın Temiz Ve Nezih Tercih Edebilrsiniz.

 • Doria Hotel & Yacht Club

  Ergün Kaya, Şu Tarihte Yazdı : 20 Nis 2020, Pazartesi

  Doria Otel’İn Manzarası Konumu Çok İyi. Odaları Güzel.Kahvaltı Mekanı Otelin En İyi Yanı Diyebiliriz.Fiyat Performansı Olarak Ta Çok İyi.Ailecek Geldiğimiz Çok Samimi Bir Otelde Konakladık Memnun Ayrıldık Tekrar Tercihimiz Olacaktır.

 • Antiphellos Kaş Villas

  Naz Keskin, Şu Tarihte Yazdı : 20 Nis 2020, Pazartesi

  Balayı İçin Geldik. Konum Olarak Antiphellos Kaş Villa Çok İyi . Tereddüt Etmeden Konaklamaya Gelebilirsiniz. Çok Temiz Ve Nezih Tercihimizden Çok Memnununuz

Kişisel Bilgilerinizin Korunması ve Çerez (Cookie) Kullanım İlkeleri İçin Gizlilik Politikamızı İnceleyiniz.