Karabük Otelleri

 • Akbulut Konak

  Hakan Erler, Şu Tarihte Yazdı : 11 Nis 2018, Çarşamba

  Ailemle Beraber Haftasonu İçin Safranbolu’Ya Gezmeye Geldik Ve Akbulut Konakta Konakladık. Herşeyiyle Mükemmel Bir Tatildi Benim İçin. Ahşap İşçiliği Her Yerde Göze Çarpıyor. Otel Gayet Temiz.Çalışanlar Güleryüzlü Ve Yardımsever. Verdiğiniz Parayı Sonuna Kadar Hakediyor.

 • Akçasu Konuk Evi

  Selin Kaya, Şu Tarihte Yazdı : 11 Nis 2018, Çarşamba

  İş İçin Gelmiştim Karabük’E. Birkaç Gün Vaktim Vardı 2 Gece Akçasu Konuk Evinde Kaldım. Ahşap Oymaları,Tarihi Dokusu Mükemmel Bir Tesis. Alacağınız Gezeceğiniz Yerlere Yakın. Temiz Bir Oteldi. Herhangi Bir Problem Yaşamadım.

 • Turgut Reis Konak Otel Safranbolu

  Serdar Sütçü, Şu Tarihte Yazdı : 11 Nis 2018, Çarşamba

  Gezmek Amaçlı Gittiğim Safranbolu’Da Turgut Reis Otel’İnde 2 Gece Konakladım. Gezilecek Yerlere Yakın Diye Tercih Ettim. Fiyatlar Uygun Başta Problem Yaşar Mıyım Diye Düşündüm Ancak Hiçbir Problem Yaşamadım. Çalışanlar Güleryüzlü Otel Temiz Gönül Rahatlığı İle Tesiste Konakladım. Ahşap Oymalarına Hayran Kaldım :)

 • Zalifre Otel

  Kerime Suran, Şu Tarihte Yazdı : 11 Nis 2018, Çarşamba

  Safranbolu’Ya İlk Defa Geldim Ve Tercih Ettiğim Tesiste Yanılmadım :) Ulaşımı Kolay Ve Merkezi Yerlere Çok Yakın. Alakart Restoranında Yemekler De Çok Lezzetliydi. Çalışanlara Ayrıca Teşekkür Ediyorum Sağolsunlar Hepsi Çok Yardımseverdi. Kesinlikle Tavsiye Ediyorum

 • Leyla Hanım Konağı

  Salih Güngördü, Şu Tarihte Yazdı : 11 Nis 2018, Çarşamba

  Safranbolu’Ya İkinci Gelişim Bu Sefer Leyla Hanım Konağında Konakladım. Tarihi Ve Yapısı İtibariyle Çok Hoş Bir Tesis. Benim Gibi Kahvaltı Severler İçin Tavsiye Ederim Çok Güzeldi Kahvaltı. Temizlik Açısından Herhangi Bir Problem Yaşamadım. Çalışanlar Güleryüzlü İdi.

 • Safir Konak

  Mert Seyit Alkan, Şu Tarihte Yazdı : 11 Nis 2018, Çarşamba

  Bir İş İçin Geldiğim Karabük’Te Hazır Vaktim Varken Safranboluyu Gezmek İstedim Ve 1 Gece Safir Konak’Ta Konakladım. Fiyatına Göre Gerçekten Hakettiğim Hizmeti Aldım. Çalışanlar Çok Güleryüzlü İdi. Temizlik Açısından İçime Sinmeyen Hiçbirşey Olmadı. Birdaha Ki Sefere De Aynı Konaklamayı Yapmak İstiyorum.

 • Ebrulu Konak

  Alev Rahmer, Şu Tarihte Yazdı : 11 Nis 2018, Çarşamba

  Haftasonu Tatili İçin Eşimle Beraber Karabük Safranbolu Yu Tercih Ettik. Konaklamamız İçinde Bu Konağı Tercih Ettik. 2 Gece Konakladık Keşke Daha Uzun Süre Kalabilseydim Diyorum Çünkü Ba-Yıl-Dım Resmen. Tarihi Yaşıyorsunuz Bildiğin. Çalışanlar Çok İlgili Herhangi Bir Probleminiz De Hemen Yardımcı Oluyorlar.

 • Otel Çeşmeli Konak Safranbolu

  Faruk Erdinç, Şu Tarihte Yazdı : 11 Nis 2018, Çarşamba

  Turistik Amaçla Gittiğim Karabük Şehrinde 3 Gece Çeşmeli Konak’Ta Konakladım. Yapısı Mükemmel Ve Buram Buram Tarih Kokuyor. Temizlk Fevkalade Diyebilirim. Otel Çalışanları Gayet Güleryüzlü Ve Yardımsever. Teşekkürler Herşey İçin

 • Sultan Saray Otel

  Turgay İri, Şu Tarihte Yazdı : 16 Kas 2016, Çarşamba

  Arabamız Bozuldu.Yolda Kaldık Fazla Paramızda Yoktu.Fiyatları Gayet Makul.Personeli Bizimle Çok İlgilendi.Teşekkürler.

 • Ebrulu Konak

  Çağan Yolcu, Şu Tarihte Yazdı : 04 Kas 2016, Cuma

  Çok Ama Çok Şirin.Hafta Sonu Geçirdiğim En Güzel Tatildi.Saygılar.

 • Arpacıoğlu Hotel

  Şahinde Bilir, Şu Tarihte Yazdı : 10 Ağu 2016, Çarşamba

  Çok Keyifli Bir Otel

 • Ebrulu Konak

  Ferdi Karakuş, Şu Tarihte Yazdı : 12 Şub 2014, Çarşamba

  Geçmişe Döndürdü Bu Otel Ve Civarı. Her Şey İçin Çok Teşekkür Ederim. Gerek Güler Yüzünüzle Gerekse Odalardaki Titizliğinizle Sizlere Tşk Ederim. :)