Diyarbakır Otelleri

Diyarbakır Otel Yorumları

 • Köprücü Hotel

  Aslan İlhan, Şu Tarihte Yazdı : 09 Oca 2020, Perşembe

  Yıldızsız Otel Olmasına Rağmen Süperdi.Konumu,Temizliği,Misafirperverlik Ve De Fiat’In Çok İyiydi.Diyarbakırdaki Evimiz.

 • Asuris Butik Hotel

  Ahmet Duman, Şu Tarihte Yazdı : 04 Oca 2020, Cumartesi

  Personel İlgi Ve Alakalı Odaları Geniş Ve Ferah Biz Çok Beğendik Teşekkürler Asuris Otel

 • Asuris Butik Hotel

  Ali Kaya, Şu Tarihte Yazdı : 04 Oca 2020, Cumartesi

  Gayet Temiz Ücretine Göre Kahvaltısı Gayet Başarılı

 • Asuris Butik Hotel

  Selman Koyuncu, Şu Tarihte Yazdı : 04 Oca 2020, Cumartesi

  Gayet Temiz Ve Güzel

 • Giran Park Termal Hotel

  Mehmet Azger, Şu Tarihte Yazdı : 24 Kas 2019, Pazar

  22-24 Kasım Tarihleri Arasında Gıran Park Termal Otelde Kaldım. Odada Wifi Yok, Merkezi Isıtma Çalışmıyor, Saç Kurutma Makinesi Yok. Resepsiyon Da Çalışan Erkek Personel Kaba Ve Saygısız. Bir Müşteriye Babamın Otel Sizi Almıyorum Diyerek Kovdu Otelden. Merkezi Isıtma Çalışmadığından Otel İçerisi Soğuktu. Şifa Bulmaya Gittim Hasta Oldum. Sadece Kat Temizlik Personeli Öz Veriliydi. Ayrıca Kadın Termal Havuz Kısmının Önünde Erkekler Cirit Atıyor. Yine Lobide Bornozla Dolanmak Yasak Ama Bornozla Çay İçen Vardı. Ayrıca Bazı Kişilere Özel Yemek Saati Konuluyor. Cumartesi Akşam Yemeğinde Önce Bir Grup Yedi Sonra Bizler Yedik

 • Novotel Diyarbakır

  Erdal Yilmaz, Şu Tarihte Yazdı : 16 Şub 2019, Cumartesi

  Alfabenin İlk Harfleri Gibi Sırasıyla Herkese Çok Teşekkür Ederim.

 • Sv Business Hotel

  Kadir Ozcan, Şu Tarihte Yazdı : 27 Kas 2018, Salı

  Personel Arkadaşların İlgi Alakalarından Dolayı Çok Teşekkür Ederim.Oda Düzenine Biraz Daha Özen Gösteril İse Daha İyiy Olacaktır.

 • Sv Business Hotel

  Sıddık Esen, Şu Tarihte Yazdı : 15 Kas 2018, Perşembe

  Oteliniz Okdukca Bakımlı Ve Güzel

 • Demir Hotel

  Tahir Buğra Ocaklı, Şu Tarihte Yazdı : 22 Eki 2018, Pazartesi

  Çalışanlar Yardımcı Olmaya Çalışıyor ,Fakat Yetersiz ,Yani Odada Sigorta Gitti Karanlık Falan ,Aradık ,Hemen Yetkili Arkadaşı Gönderiyorum Dedi ,15 Dakika Geçti Tekrar Aradım ,Unutmuşlar Tam Anlaşılmamış Ne Dediğim ,Sonra 5 Dakika İçerisinde Geldi Arkadaş Baktı Yapamadı Yeni Oda Ayarlayalım Dedi Gitti,10 Dakika Sonra Kendim Aşağıya İndim ,Lobideki Arkadaş Birini Bize Yönlendirdiğini Söyledi,O Sırada Yönlendirdim Dediği Kişi Dışarıdan Geldi ,Tekrar Bir Unutma Olmuş ,Sonra Gece Eşyaları Toparladık Odada Yeni Ayarladıkları Odaya Geçtik. Temizdi Fakat Sigara Kokuyordu. Otelin İçerisindeki Eşyalar Vs Yeni Kaliteli Gerçekten ,Ama Dediğim Gibi Çalışan Sayısı Az Ve Yetersiz .

 • Novotel Diyarbakır

  Sait Avcu, Şu Tarihte Yazdı : 22 Eyl 2018, Cumartesi

  Çok Güzel Temiz

 • Malabadi Hotel

  Gokahn Bipngsol, Şu Tarihte Yazdı : 28 Mar 2018, Çarşamba

  Arkadaşlar Kesinlikle Tavsiye Etmem Otel Çok Eski Dökülüyor Asansör Bozuk Patron Kılık Li Biri Var Sürekli Suratı Aşık Önceden Odamı Ayarlamama Rağmen Sanki Kendi Kalacakmıs Gibi Triplerdeydi Personel Çok İyiydi Çok Hızlıdır Bu Kadar Karar Sizin Verdiğim Paraya Deymedi

 • Dies Hotel

  Sedat Koçanaoğulları, Şu Tarihte Yazdı : 09 Şub 2018, Cuma

  Otel İmkanlarından Ve Personelin Sıcak Ve Misafirperver Davranışından Aldığımız Hizmetten Çok Memnun Kaldık .. Kalitli Bir Hizmeti Uygun Fiyata Aldık. Yolu Diyarbakıra Düşen Herkese Tavsiye Ederiz

 • Malabadi Hotel

  Caner Tunçel, Şu Tarihte Yazdı : 08 Oca 2018, Pazartesi

  Karsılamadan Ayrılışa Kadar Hersey Mukemmeldi. İzmire Gidenlere Kesinlikle Tavsiye Edecegim Bir Otel. Oda Servisini Mutlaka Deneyin Yemekler Cok İyi. Fiyatlar Cok Uygun.

 • Malabadi Hotel

  Taner Ekinci, Şu Tarihte Yazdı : 08 Oca 2018, Pazartesi

  Otelin Konumu Çok İyi, Her Yere Ulaşımınızı Kolay Bir Şekilde Sağlayabiliyorsunuz. Çalışanları Oldukça Güler Yüzlü Ve Yardımsever. Odamız Çok Rahattı, Kullanışlı Şekilde Dizayn Edilmiş. Otelin Dekorasyonu Hoş. Odaların Ses Yalıtımı Çok İyi. Tatilimiz Boyunca Herhangi Bir Sorun Yaşamadık.