Dikili Otelleri

Dikili Şehrindeki Önemli Yerler

Dikili Şehrindeki Hasteneler Yakın Otelleri Listele

poolDikili Şehrindeki Sahiller - Koylar Yakın Otelleri Listele

Dikili Otel Yorumları

 • Agz Otel

  Burcu Anıl Birlik, Şu Tarihte Yazdı : 11 Haz 2018, Pazartesi

  Merhaba, İlk Kez İnhores İle Tatil Organizasyonu Yaptım. Hızlı Ve İlgili Dönüşleri İçin Teşekkür Ederim. Tatilim Gayet İyi Ve Keyifli İdi. Otelle Olan Diyaloğu Ve Sorunsuz İşlemleri De İç Rahatlatıcıydı. Tekrar Düşünürüm. Teşekkürler

 • Perla Otel

  Mahmut Yıldırım, Şu Tarihte Yazdı : 10 Nis 2018, Salı

  Perla Hotelde 2 Gece Konakladık Arkadaşlarımız İle Beraber. Deniz Manzarası Mükemmel. Çok Sakin Ve Huzurlu Bir Yer. Otel Çalışanları Gayet Nazik Ve Güleryüzlü. Temizlik Konusunda Herhangi Bir Problem Yaşamadık.

 • Agz Otel

  Rasim Eroğlu, Şu Tarihte Yazdı : 10 Nis 2018, Salı

  Havaların Güzel Gitmesi Sebebiyle Eşim İle Haftasonu 2 Gün Konaklama Gerçekleştirdik. Gayet Temiz Otel. Çalışanlar Güleryüzlü Ve Yardımsever. Fiyatı Da Makul.

 • Perla Otel

  Feriha Dağdelen, Şu Tarihte Yazdı : 21 Mar 2018, Çarşamba

  Son Derece Şık Temiz Ve Çok Konforlu Bir Tesis İzmir Dikili’De. Huzur Bulabileceğiniz Bir Yer Perla Otel. Herkese Tavsiye Edilir.

 • Perla Otel

  Hamide Erkoç, Şu Tarihte Yazdı : 21 Mar 2018, Çarşamba

  Eşimle Birlikte 2 Gece Konakladık. Odalar Oldukça Geniş, Temiz Ve Konforluydu. Ayrıca Personel Gayet Yardımcı Ve Güleryüzlüydü. İzmir Dikili Güzel Bir Yer.

 • Agz Otel

  Derya İlmen, Şu Tarihte Yazdı : 21 Mar 2018, Çarşamba

  Tatil Merkezinde Her Yere Çok Yakın. Personel Çok İyi Yardımcı Oluyorlar. Çok Güleryüzle İlgileniyorlar. Biz Memnun Kaldık. Tavsiye Ederiz, İzmir Dikili.

 • Agz Otel

  Ersan Gündoğdu, Şu Tarihte Yazdı : 21 Mar 2018, Çarşamba

  Biz Bu Otelde 3 Gece Konakladık. Gece Otele Giriş Yapmamıza Rağmen Son Derece Güleryüzle Karşılandık, İzmir Dikili Muhteşem

 • Taş Ev Butik Otel

  Adeniz99@Gmail.Com Deniz, Şu Tarihte Yazdı : 28 Eki 2014, Salı

  Sessizlik,Mavi Bayraklı Deniz,Nefis Yemekler,Dogal Taslarla İnsaa Edilmiş ,Adaeta Kuzey Ege Doğal Taslar Müzesi Bir Aile İşletmesi. Müthiş Manzara Ve Temizlik Görülmeye Deger Tatilde Daha Ne İstenir,Ben 2 Yıldır Başka Bir Yere Gitmiyorum.Mühendıs İst