Demircioglu Apart Otel

Apart OtelCebrail Mah Kırkçeşme Sok No 11

Demircioglu Apart Otel Hakkında Açıklama

2016 yılında hizmete açılan Demircioğlu Pansiyon, Kastamonu merkezinde bulunmakta olup, gerek konumu gerekse kusursuz hizmet anlayışıyla hep bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Ziyaretiniz ister tatil ister iş amaçlı olsun, Demircioğlu Pansiyon özenle tasarlanmış mimarisi, estetiği, konfor ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur duyar.
Otelimiz 36 standart oda ile konuklarımıza evlerinden uzakta da ev sıcaklığı ve konforunu sunmayı hedefliyor. Güler yüzlü ve deneyimli personeli daima sizin yanınızda…
Odalar ve Konaklama
Demircioğlu Pansiyon´da odalarımız; misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılayan seçkin bir tarz ile döşenmiş olup, evinizin konforunu ve bir o kadar da sıcaklığını aratmayacak şekilde sizlere gördüklerinizin de ötesini sunuyor.
Resepsiyonda başlayan sıcak ve misafirperver karşılamadan, ayrılışınıza kadar olan tüm sürede size en iyi hizmeti sunan deneyimli ekibimiz; hizmette misafir memnuniyeti ilkesiyle siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyar.