Rezervasyon İçin İsim, E-Posta ve Telefon Numarası Girmeniz Yeterli

Yazın Antalya’da Gidilecek En İyi Oteller Hangisi?

Yazın Antalya’da Gidilecek En İyi Oteller Hangisi?

Antalya otelleri araştıran halk, yaz tatilini mantıklı bir alanda geçirmek ve konforlu bir tatilin kapılarını aralamak adına otel araştırmaları yapmaya devam ediyor! Bu noktada ise İnhores adresi, avantajlı fiyatlardan sizlere en güzel tatil fırsatını elde etme şansları vermektedir. 2017 yılının en çok tercih edilen ve aynı zamanda içeriği ile öne çıkan 5 farklı otelini sizler için tanıtacağız!


Maxx Royal Kemer Resort & SPA

Antalya Kemer otelleri bölgesinde alan arayanlar için, sadece Antalya bölgesinde değil; Dünya çapında değer kazanmış bir kurum olma yolunda ilerleyen Maxx Royal Kemer Resort & SPA’yı tanıtıyoruz! 5 yıldızlı bir konsept kuran ve aynı zamanda muhteşem oda tasarımlarının yanı sıra, on binlerce metrekarelik bir alan üzerine kurulmuş tatil beldesinin keyfini sürmek çok kolay! Siz de hemen rezervasyonlar ile Antalya tatilinizi çok daha keyifli bir hale dönüştürebilirsiniz.

Regnum Carya Golf & Spa Resort

Antalya’nın bir diğer önemli oteli ise Belek konumunda yer alan Regnum Carya Golf & Spa Resort! Antalya otelleri her şey dahil konseptinde bir belde arıyorsanız, mutlaka Belek’in merkezi konumunda yer alan ve 5 yıldızlı konseptinin yanı sıra, muhteşem imkanları ve etkinlikleri ile öne çıkan bu oteli gözden geçirmenizi öneriyoruz. Tatilinizi çok daha makul bir hale dönüştürmeniz, aynı zamanda keyifli bir tatil imkanından faydalanmanız konusunda listemizin ikinci sırasında Regnum Carya Golf & Spa Resort yer alıyor!

Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA

Antalya Beldibi konumlu Nirvana Lagoon Villas Suites & SPA, villa ve süit tarzı odaları ile Dünya çapında ilgi gören bir kuruluştur. Antalya otelleri arasında üçüncü sırayı alan ve binlerce kişiyi kendi çatısı altında ağırlayabilen otel, muhteşem manzarası ve merkezi konumu ile hem eğlenceyi dibine kadar yaşama fırsatı veriyor, hem de sakin kasabalarına ulaşabilmenizi sağlıyor.

Kaya Palazzo Golf Resort

Belek, Antalya’nın tatil beldesi konumunda kalbi olarak görülmektedir. Bu sebeple günümüzde birçok tatilci, Antalya’nın Belek beldesinde yer alan otelleri araştırmaktadır. WAGT tarafından tasarlanmış ve mimari yapısında Dünya çapında bir önem taşıyan Kaya Palazzo Golf Resort, biraz pahalı bir otel olsa da, sizlere muhteşem bir tatilin kapılarını aralama fırsatları vermeyi ihmal etmemektedir. En kaliteli tatil ortamlarını ele almanız ve aynı zamanda Antalya otelleri her şey dahil konseptinden faydalanabilmeniz konusunda bu otele göz atmanızı öneriyoruz!

Rixos Premium Belek

Antalya otelleri Kemer bölgesinden sıkılanlar için bir diğer Dünyaca ünlü otelimiz Rixos Premium Belek! Sizlere 5 yıldızlı konsepti ile hizmet sunan ve etkinlikleri ile öne çıkan bu otel türü, tamamen kaliteli bir tatil hizmetini en iyi şekilde ele almanıza yardımcı olmaktadır!