Beyazıt Otelleri

Beyazıt Otel Yorumları

 • Selenay Hotel

  Sercan Ak, Şu Tarihte Yazdı : 28 May 2020, Perşembe

  Odaları Temiz,Personeli Güleryüzlü.Nezih Bir Yerdi.Oda Temizligi Ve Düzeni Cok Basariliydi Her Personel Birbirinden Güler Yüzlüydü. Gerçekten Samimiyetle Tavsiye Ederiz.

 • Hotel Yasmin

  Tahsin Erekli, Şu Tarihte Yazdı : 28 May 2020, Perşembe

  Yasmin Otel E 2.Gelişimiz Tam Bir Fiyat Performans Ve Kalite Oteli Diyebiliriz. Biz Oldukça Memnun Kaldık.Otelin Temiz Olması Bizim İçin En Büyük Kriterdi Öyleydi De.Teşekkürler.

 • Grand Bosfor Hotel

  Özgür Yıldırım, Şu Tarihte Yazdı : 28 May 2020, Perşembe

  Seneye Tekrar Tercihimiz Olacaksın Grand Bosfor Otel. Kaldığımız Sürece Ellerinden Geleni Yapan Çalışanlara Teşekkürlerimizi İletmek İstiyoruz.Otel Konum Olarak Ta Titizlik Olarak Ta Çok İyiydi.Kahvaltı Çeşitliliği Boldu.

 • Akgün Otel Beyazıt

  Erdem Yelken, Şu Tarihte Yazdı : 23 May 2020, Cumartesi

  İstanbul Da Konum Olarak Kolaylıkla Bullduğumuz Akgün Otel Beyazıt Tarihi Yerleri Olan.Samimi Sıcak Çalışanları Olan Bir Otel. Hijyene Önem Veriyorlar.Teşekkür Ederz

 • Divani Ali Hotel

  Uğur Aydın, Şu Tarihte Yazdı : 22 May 2020, Cuma

  Divan Ali Otel De Eşim İle Birliktr Çok Rahat Bir Konaklama Gerçekleştirdik.. Konforlu Ve Temizliğine Önem Veriyorlar . Düşünmeden Kalabilirsiniz

 • Grand Beyazıt Hotel

  Nedim Kartal, Şu Tarihte Yazdı : 18 May 2020, Pazartesi

  İstanbul Da Böyle Elit Bir Otel Olması Beyazıtta Kaliteli Otellerin Olması Çok İyi. Konum Olarak Oldukça İyi..Kahvaltısı Oldukça İyiydi..

 • Emporium Hotel

  Sezgin Kaçar, Şu Tarihte Yazdı : 08 May 2020, Cuma

  Emporium Otel Temiz, Personel Çok Saygılı Ve İlgili.Otel Gayet İyiydi Ve Kesinlikle Tavsiye Ediyoruz.

 • Victory Hotel & Spa İstanbul

  Altay Geniş, Şu Tarihte Yazdı : 08 May 2020, Cuma

  Victory Spa Otel Konumu Olarak Cok Guzel Bir Yerde.Odamız Gayet Temiz Ve Bakımlıydı. Sabah Kahvaltısı Da Ceşitlilik Ve Zenginlik Bakımından Oldukça Yeterli Ve Lezzetliydi. Bir Daha Gitsek Yine Viztory Oteli Seçeriz. Tesekkr Ederiz.

 • Gedik Paşa Konağı

  Efe Saydam, Şu Tarihte Yazdı : 06 May 2020, Çarşamba

  Kastamonu Dan İstanbula Yiğenimizin Düğünü İçin Geldik.İnhores.Com Online Sitesinden Otelde Ödeme Ayrıcalığıyla Rezervasyonu Aldık.2 Gece Konakladık.Konaklarken Çalışanlar İlgiliydi Oldukça Rahat Ettik.Teeekkür Ederiz.

 • Viorehotel

  Erdal Koçak, Şu Tarihte Yazdı : 06 May 2020, Çarşamba

  Eşim Ve Çocuğum İle Viore Otel De 5 Gün Kaldık.Samimi Çalışanlar Temiz Hijyenik Odalları Mevcut. İlgi Alakalarından Dolayı Teşekkür Ederiz..

 • Sembol Hotel

  Ali Özkanlı, Şu Tarihte Yazdı : 06 May 2020, Çarşamba

  İstanbul Sembol Otelde 5 Gece Konakladık. Evimizde Gibi Hissettirdik.Kahvaltı Çok Çeşitli Ve Lezzetliydi.Herkese Tavsiye Ederiz.

 • Balin Hotel

  Elif Çelik, Şu Tarihte Yazdı : 02 May 2020, Cumartesi

  4 Arkadaş Balin Otel Konaklamak İçin Yola Çıktık. İstanbul Da Kolaylıkla Bulduk. Tam Bir Fiyat Performans Oteli..Bizim İle İlgilenen Samimi İçten Çalışanlara Ayrıca Teşekkür Ederiz. İnhores.Com Dan Otelde Ödeme Rezervasyonu Oluşturmamızı Sağlayan Çalışanlara Da Çok Teşekkür Ederiz.

 • Sky Kamer Hotel İstanbul

  Melda Öztürk, Şu Tarihte Yazdı : 04 Ara 2017, Pazartesi

  Odalar Cok Temiz Standart Oda Bır Ikı Gunluk Kalacaksanız Ideal Ayrıca Fıyatı Da Uygun. Kahvaltı Da Dahil Bu Fiyata Kahvaltısından Da Memnun Kalırsınız.

 • Pearl Hotel İstanbul

  Sezen Diren, Şu Tarihte Yazdı : 17 Kas 2016, Perşembe

  Çalışan Personeller Çok İlgili Ve Güler Yüzlüydüler. Konum Olarak Her Yere Yakın Sultanahmet, Kapalı Çarşı, Eminönü, Fatih . Güzel Bir Konaklama Oldu Çok Memnun Kaldık.

 • Sky Kamer Hotel İstanbul

  Pelin İşçi, Şu Tarihte Yazdı : 05 Eki 2016, Çarşamba

  Gezilebilecek Yerlere Çok Yakın, Kendimi Evimde Gibi Hissettim.

Kişisel Bilgilerinizin Korunması ve Çerez (Cookie) Kullanım İlkeleri İçin Gizlilik Politikamızı İnceleyiniz.