Belek Otelleri

Belek Otel Yorumları

 • Crystal Paraiso Verde Resort & Spa

  Kenan Aras, Şu Tarihte Yazdı : 29 Nis 2020, Çarşamba

  Crystal Parasio Verde Resort Otelde Konakladığımz Süre İçinde Tüm Personelin Bizi Rahat Ettirmek İçin Ellerinden Geleni Yapmaları Bizi Çok Memnun Etti.Mutlaka Ziyaret Edilmesi Gereken Bir Otel. Sessiz Ve Düzenli.

 • Crystal Waterworld Resort & Spa

  Serdar Çakıl, Şu Tarihte Yazdı : 29 Nis 2020, Çarşamba

  Crystal Waterworld Resort Otel Oldukçe Temiz Ve Nezih Bir Otel.Gerçekten Tavsiye Edebileceğimiz Ve Memnun Kalabileceğiniz Bir Otel. Daha Öncede Severek Konakladığımız . İyi Ki Tercih Etmişiz Dediğimiz Bir Otel.Bu Fırsatı Bize Sunan İlgilenen İnhores Ekibine De Ekstra Teşekkürlerimizi İletiyoruz.

 • Belkon Hotel

  Fatma Koçak, Şu Tarihte Yazdı : 22 Nis 2020, Çarşamba

  Eşim İle Birlikte Arkadaşlarımızın Tavsiyesi İle Belkon Otele Geldik. Geldiğimiz İçin De Çok Memnunuz Otel Hijyene Çok Önem Veriyor . Çalışanlar Sıcak Samimi Güler Yüzlü.Teşekkür Ederiz.

 • Xanadu Resort Hotel

  Özlem Çelik, Şu Tarihte Yazdı : 21 Nis 2020, Salı

  Hayatımda Bu Kadar Güler Yüzlü, Kibar, Naif Çalışanlar Görmedim. Yüzümde Anlamsız Bir Gülümsemeyle Gezdim En Baştan Sona.Çok Güzel Bir Tatil Oldu. Teşekkür Ediyoruz.

 • Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa

  Selim Kaçmaz, Şu Tarihte Yazdı : 21 Nis 2020, Salı

  Hiç Düşünmeden Rahatlıkla Tercih Edilebilecek Bir Otel Konumu Düzeni Konforu Ve Çalışan Arkadaşların İlgi Ve Alakası Üst Düzeyde Profesyonel Yönetim Anlayışı Hemen Göze Çarpıyor Yiyecek Ve İçecek Kalitesi İyi Balık Alacart Restoran Müthiş Konum Sunum İlgi Alaka Süper Mutlaka Deneyin..

 • Maxx Royal Belek Golf & Spa

  Murat Demren, Şu Tarihte Yazdı : 21 Nis 2020, Salı

  Maxx Royal Bellek Otel’E Söyleyecek Söz Bulmak Anlatacak Cümle Kurmak Çok Zor.Türkiye’De Otelciliğin Ün Üst Noktası Burası.Herşey Muhteşem Herşey Çok Seçkin Ve Kaliteli.Personel Mükemmel,Odalar,Havuzlar Deniz Müthiş,Yemekler Ve İçecekler Seçkin Kaliteli.Doğası Ancak Yaşanarak Deneyimlenebilir.Bembeyaz Kumları,Pırlantaya Benzeyen Denizi,Doyumsuz Manzarası Ve Birbiri Den Sevimli Dağ Keçileri Sincapları .Herkese Tavsiye Ederiz.

 • Sentido Zeynep Golf & Spa

  Feyzanur Gedik, Şu Tarihte Yazdı : 21 Nis 2020, Salı

  Sentido Zeynep Golf Otelde 2. Kez Kalıyorum. Ve Her Seferinde Memnuniyetim Artiyor. Hersey İcin Tesekkur Ederim. Ailemle Birlikte Huzurlu Bir Gece Gecirdim.Çok Teşekkür Ederiz.

 • Bellis Deluxe Hotel

  Naz Candan, Şu Tarihte Yazdı : 21 Nis 2020, Salı

  Hiç Düşünmeden, Aklınızda Soru Olmadan Gidebileceğiniz Oteldir Bellis. Daha Öncesi 2014 Ve 2019 Yılı Olmak Üzere Bu Yıl 3 Yaşındaki Oğlumuzla 3. Defa Ziyaret Ettik Bellis Deluxe Hotel’İ. İyi Ki De Ziyaret Ettik. Otelde A’Dan Z’Ye Çalışanların Hepsi Ellerinden Gelenin En İyisini Yapıyorlar. Hepsi Güler Yüzlü Ve İşlerini Sahiplenmiş. Otelde Genel Anlamda Bir İş Düzenin Olduğu Ve Bunun Da Size Verilen Hizmete Yansıdığı Görülüyor.Otelin Yemek Kalitesi Zaten Tartışılmaz.

 • Crystal Family Resort & Spa

  Ayhan Umarlı, Şu Tarihte Yazdı : 21 Nis 2020, Salı

  Daha Önce Çocuğum Ve Eşimle Birlikte Kalmıştık Memnun Kalmıştık Şimdi Eşimle Aynı Yerde Kaldık Tam Bir Fiyat /Performans Oteli Eşimde Bende Çok Memnun Kaldık..Harika Bir Tatildi.

 • Silver Palms Belek

  Mine Eken, Şu Tarihte Yazdı : 17 Nis 2020, Cuma

  Güzel Bir Tatil İmkanı Sunan Silver Palms Belek Ve İnhores.Com’A Çok Teşekkür Ederiz. Seneye Tekrar Tercihimiz Olacağınıza Eminiz. Hijyen Ve Kalitesiyle Otel Çalışalarına Çok Teşkkürler

 • Belconti Resort Hotel

  Asude Çankaya, Şu Tarihte Yazdı : 07 Ağu 2016, Pazar

  Çocuklarımızla Çok Hoş Bir Tatil Geçirdik.Çocuklarımızla Çocuksuz Bir Tatil Geçirdik Diyebilirim.Tereddüt Etmeden Tüm Çocuklu Ailelere Tavsiye Edebilirim.

 • Belconti Resort Hotel

  Ali Kaşdemir, Şu Tarihte Yazdı : 14 Eyl 2014, Pazar

  7/12-Eylül Arası Konakladım Şikayetim Yok Ama Personel Daha Dikkatli Yetkin Ve Tecrübeli Kişilerden Seçilmeli. Sonuç Olarak Memnun Kalırsınız

 • Sentido Zeynep Resort

  Eliz Güngör, Şu Tarihte Yazdı : 02 Nis 2014, Çarşamba

  Otelin Konumu Ve Manzarası Harikaydı, Personel Güler Yüzlü Ve Nazikti. Odalar Oldukça Ferah Ve Temizdi. Otel Ultra Her Şey Dahil Hizmet Veriyor Ve Yemekler Oldukça Lezzetliydi. Plaja Sıfır Olması Benim İçin Oldukça Avantajlıydı. Otel Çalışanlarına Teşekkür Ederim. Belek’ E Gitmeyi Düşünen Herkese Tavsiye Edebilirim..

Kişisel Bilgilerinizin Korunması ve Çerez (Cookie) Kullanım İlkeleri İçin Gizlilik Politikamızı İnceleyiniz.