Artvin Otelleri

K.Kartsız, Ön Ödemesiz Rezervasyon Yap, Ücreti Otele Varışta Öde!

 • Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Artvin Otelleri

Toplam Otel Sayısı : 11 - Gösterilen : 1 - 20

Artvin Bölgesindeki Otellerimize Yorum Yapın

 • Cihan OtelFlash HotelHopa Heyamo OtelKlaskur Adaş Köy Evi & RestaurantKoliva OtelMençuna KonaklarıPaluri HotelPeronti HotelPınar Kır EviSadıkoğlu OteliVilla Art Otel

Artvin Bölgesindeki Otel Yorumları

 • Hopa Heyamo Otel

  Kemal Karagöl 22 Nisan 2018 Pazar 11:12:47

  Pek Fazla Konaklama Seçeneği Olmayan Hopa’Da Kalınabilecek Bir Oteldi. Daha Çok Pansiyon Tarzı Amatör Bir Hizmet Sunuyor. Fakat Klima, Sıcak Su, Yataklarının Konforlu Olması, Gece Personeli Gayet İlgili, Odalar Günübirlik Temizleniyor, Fiyatları Da Ortalamaydı. Tek Kötü Yanı Ses Yalıtımının Olmaması, Dışarıdan Odanıza Birtakım Sesler Gelebilir. Odalar Ortalamaydı.

 • Klaskur Adaş Köy Evi & Restaurant

  Aylin Turkuaz 11 Nisan 2017 Salı 00:34:03

  Geçen Yıl Kız Kardeşimle Birlikte Gittik.Telefonda Konuştuğumuzda Sahibi Kahvaltılarını Öve Öve Bitirememişti.Tereyağından Balından Efendim Kendi Ürünlerinden Dem Vurup Ballandıra Ballandıra Anlatmıştı.İlk Gün Kahvaltıda İlk Şoku Yaşadık.Köy Kahvaltısı Diye Getirdikleri Kaç Günlük Dolapta Bekleyip Tadı Bozulmuş Üç Beş Dilim Peynir Bir Kaç Tane Zeytin Domates...Yumurta Bile Yok.Kendi Evimde Daha Kaliteli Kahvaltı Yapan Biri Olarak Şoka Girdim.Bu Nasıl Köy Kahvaltısı Dedik.Bozuldular.Kırk Karış Suratla Lütfedip Yumurta Pişirip Getirdiler.Çalışan Personelleri Bile Yok Komşularının Küçücük Kızlarını Garson Yapmışlar.Suratsız Bir Kız Kardeşleri Vardı Merhaba Bile Demiyorlar İnsana.5 Günlük Rezervasyon Yaptırmıştık 3 Gün Zor Dayandık.İşletme Anlayışından Yoksun Misafirperverlikten Zerre Haberleri Olmayan Tipler.Paranızı Boşa Harcamayın Derim.

 • Sadıkoğlu Oteli

  Elvi Duman 13 Ekim 2016 Perşembe 05:28:00

  Odalar Yeterli Büyüklükte.Yataklar Rahat. Kullanılan Malzemeler Kaliteli. Personel İlgi Ve Alakası Çok Başarılı. Roof Barı Özellikle Tavsiye Ederim.

 • Sadıkoğlu Oteli

  Yurdagül Serbest 13 Ağustos 2016 Cumartesi 18:49:00

  İş Amaçlı Gittiğimiz İçin Normal Bir Şehir Oteli Memnun Kaldık.

 • Hopa Heyamo Otel

  Nevide Topaloğlu 17 Haziran 2016 Cuma 22:26:00

  Odaların Manzarası Ve Alakası Süper.Sizi Unutmayacağız.Teşekkürler.

Toplam Yorum Sayısı : 5 Gösterilen : 1 - 3

Artvin Otelleri

Mençuna KonaklarıPaluri HotelKoliva OtelPeronti HotelSadıkoğlu OteliFlash HotelKlaskur Adaş Köy Evi & RestaurantCihan OtelPınar Kır EviHopa Heyamo OtelVilla Art Otel

Artvin İlçeleri

Hopa OtelleriMerkez OtelleriArhavi OtelleriBorçka Otelleri
(0) Favori Otelimi Karşılaştır

Tüm Otelleri Karşılaştır

Kişisel Bilgilerinizin Korunması ve Çerez (Cookie) Kullanım İlkeleri İçin Gizlilik Politikamızı İnceleyiniz.