Antalya Merkez Otelleri

Merkez Otel Yorumları

 • Start Otel

  Umut Aracı, Şu Tarihte Yazdı : 01 Eyl 2020, Salı

  Eşim İle Antalya Ya Arkaadaşlarımızı Ziyaret Hem De Tatile Diye Geldik. Start Otel De Konaklamayı Tercih Ettik. Herşey Çok Güzeldi Herkesin Eline Emeğine Sağlık.Tekrar Tercih Eder Miyiz Evet Ederiz De Tavsiyede Ediyoruz..

 • Berraksu Hotel

  Serkan Yancı, Şu Tarihte Yazdı : 01 Eyl 2020, Salı

  Biz Balayına Geldik Antalya Ya . Berraksu Hotel Tercih Ettik. Tercihimizden De Çok Memnunuz. Hem Uygun Fiyat Performansı Hemde Kaliteli Hizmetleriyle Bizi Memnun Ettiler.

 • Berraksu Hotel

  Ali Tanya, Şu Tarihte Yazdı : 31 Ağu 2020, Pazartesi

  3 Günlük Tatilimiz Çok Güzel Geçti. Antalya Da Olması Ve Berraksu Hotelde Konaklamamızdan Kaynaklı Hepsi Birleşince Güzel Bir Tatilimiz Oldu.

 • Berraksu Hotel

  Aykut Çolak, Şu Tarihte Yazdı : 29 Nis 2020, Çarşamba

  Otel Genel Olarak İyidi Eşimle Hafta Sonu Tatili Yaptık Çok İyi Bir Otel Gerçekten.Herşeyi İyi Düşünmüşler,Temizliğe Önem Veren Berraksu Otel Çalışanlarına Teşekkür Ederiz

 • Start Otel

  Gokhan Bilgic, Şu Tarihte Yazdı : 29 Nis 2020, Çarşamba

  Sessiz Sakin Bir Otel Arıyorsanız Start Otel Tercih Edebilirsiniz. Çok Samimi Sıcak Kanlı Samimi İnsanlar Var Biz 2.Katta Kaldık Ve Memnun Kaldık.Yemekler Lezzetliydi.Tekrar Tercihimiz Olacaktır.

 • Mutado Pension

  Hasan Yanç, Şu Tarihte Yazdı : 25 Nis 2020, Cumartesi

  Gayet Güzel Bir Otel Arıyorsanız Mutado Pension Hotel. Size Vaadettikleri Her Şeyi Yerine Getiriyorlar. İlgileri Ve Güler Yüzleri İle Bize Çok Yardımcı Oldular. Kesinlikle Tercih Seebebiniz Olmalı.

Kişisel Bilgilerinizin Korunması ve Çerez (Cookie) Kullanım İlkeleri İçin Gizlilik Politikamızı İnceleyiniz.