Ankara Otelleri

Ankara Şehrindeki Önemli Yerler

Ankara Havalimanları - Havaalanları Yakın Ankara Otelleri

Ankara Otogarlar Yakın Ankara Otelleri

Ankara Müzeler Yakın Ankara Otelleri

Ankara Merkezi ve Popüler Yerler Yakın Ankara Otelleri

Ankara Hasteneler Yakın Ankara Otelleri

Ankara Camiler Yakın Ankara Otelleri

Ankara Konsolosluklar Yakın Ankara Otelleri

Ankara Fuar Alanları Yakın Ankara Otelleri

Ankara Otel Yorumları

 • Anadolu Hotels Downtown Ankara

  Sevim Cendek, Şu Tarihte Yazdı : 10 Ağu 2020, Pazartesi

  Anadolu Hotels Downtown Ankara Oteli 2.Kez Konaklıyoruz. Memnun Kaldığımız İçin Tercih Ettik. Yine Aynı Memnuniyeti Sağladıkları İçin Teşekkür Ediyoruz.

 • Grand Silay Hotel

  Sadık Arda, Şu Tarihte Yazdı : 10 Ağu 2020, Pazartesi

  Huzurlu, Sessiz Ve Sakin Bir Bölgede Güleryüzlü, Samimi, İçten Bir İşletme Arıyorsanız Tam Yeridir Grand Silay Otel.

 • Saydes Otel Ve Konukevi

  Ferit Aydan, Şu Tarihte Yazdı : 10 Ağu 2020, Pazartesi

  Öncelikle İnhores Ekibine Teşekkür Etmek İle Başlayacağım Gerçekten Rezervasyon Yaparken Yardımlarını Eksik Etmediler.Rahat Ve Konforlu Saydes Otel . Her Gün Odaları Temizleniyor.Temiz.

 • Hotel Argentum

  Deniz Ergin, Şu Tarihte Yazdı : 10 Ağu 2020, Pazartesi

  Ankara Gaziosmanpaşa Bölgesinde En Temiz Ve Güvenilir Otellerden Biri Argentum Otel. Rahatlık İle Bulduk Ve Konakaldık. Teşekkür Ederz.

 • Hotel Argentum

  Ufuk Çalışkan, Şu Tarihte Yazdı : 10 Ağu 2020, Pazartesi

  Ankara Da Argentum Otel De Konakladık.Tavsiye Edilesi Bir Otel Diyebiliriz.Misafirperverlikleri Gerçekten İyi Olan Çalışanlar Mevcut. Teşekkür Ederiz.

 • Check Inn Ankara

  Emin Demrn, Şu Tarihte Yazdı : 10 Ağu 2020, Pazartesi

  Konum Olrak Güzel Yerde Check Inn Ankara. Ailem İle Birlikte Geldik. Oldukça Memnun Ayrıldık. Temizlik Çalışanalrın Samimiyeti.

 • Ankara Madi Hotel

  Gözde Oytan, Şu Tarihte Yazdı : 10 Ağu 2020, Pazartesi

  Ankara Madi Hotel De Daha Önce Çocuğum Ve Eşimle Birlikte Kalmıştık Memnun Kalmıştık Şimdi Eşimle Aynı Yerde Kaldık..Eşimde Bende Çok Memnunuz. Gönül Rahatlığı İle Tercih Edebillirsiniz.

 • Seğmen Hotel

  Suat Yanç, Şu Tarihte Yazdı : 10 Ağu 2020, Pazartesi

  Seğmen Otel Gerçekten Tavsiye Edilesi Bir Yer Olup Ailece Gittiğimiz Yerden Cok Memnun Kaldık.Ankaranın Gözdesi Diyebiliriz Biz.

 • Antik Otel

  Ekrem Yoncay, Şu Tarihte Yazdı : 10 Ağu 2020, Pazartesi

  Antik Otel Konum Olarak Rahatlıkla Bulduğumuz Bir Oteldi.Düzenli Ve Tertipli Çalışanları Mevcut. Kendinizi Eviniz De Gibi Hissettriyolar.

 • Hotel Spor

  Kenan Ertek, Şu Tarihte Yazdı : 10 Ağu 2020, Pazartesi

  Hotel Spor Ankara Da Günü Birlik Konakladım.Konaklamamız Rahat Ve Güzel Geçti : Herkese Tavsiye Edebilirz.

 • Atalay Otel & Restorant

  Kübra Eser, Şu Tarihte Yazdı : 10 Ağu 2020, Pazartesi

  Atalay Otel Tüm Birimleriyle Muhteşem Hiç Düşünmeden Kalınabilecek Bir Otel. Özenen Samimi Çalışanları Olan Bir Otel.

 • Çakır Hafızlar Konağı

  Ümit Erdek, Şu Tarihte Yazdı : 10 Ağu 2020, Pazartesi

  Çakır Hafızlar Konağı Otel Çok Güzeldi, Konum Olarak Da İyiydi Yardımsever Çalışanlarını Da Otel Değerlendirmelerini Doğru Yansıttıkları İçin İnhores E De Teşekkür Ederim.

 • Çakır Hafızlar Konağı

  Fuat Gürsu, Şu Tarihte Yazdı : 10 Ağu 2020, Pazartesi

  Çakır Hafızlar Konağı Rahat Konaklayabildiğimiz Hizmet Anlayışı Güzel Güleryüz Evindeymiş Gibi Rahatlık.Herkese Tavsiye Ederiz.

 • İbis Ankara Airport Hotel

  Samet Demirel, Şu Tarihte Yazdı : 10 Ağu 2020, Pazartesi

  İlk Konaklamak İçin Gelceğimizde Tereddüt Ettik Ama Geldikten Sonra İyikide Gelmişiz Diyebildik.Konaklamamız Rahat Ve Güzeldi.

 • Grand Seray Otel

  Emir Çetin, Şu Tarihte Yazdı : 10 Ağu 2020, Pazartesi

  Grand Seray Otelden Memnun Ayrıldık. Her Şey İçin Teşekkür Ederiz. İlgi Alaka Temizlik Olsun Gerçekten Kalınmaya Değer Bir Otel.

Ankara Otelleri

Türkiye’nin başkenti Ankara’da, bir tatil planlaması yapıyorsanız en doğru yerdesiniz! Hem tarihi, hem doğası, hem de dünyaca ünlü bölgeleri barındırmasından dolayı her yıl milyonu aşkın yerli ve yabancı turist tarafından Ankara Otelleri için https://www.inhores.com/ankara-otelleri sayfasından araştırma yapılıyor. Yöre halkının günlük yaşantılarında eğlenceye bollukta yer vermesi, orman parklarının yoğunlukta olması, kalelerin ve köprülerin çok sık tercih edilmiş olması, mimari yapısıyla öne çıkması bakımından her geçen gün ilgi ve alakanın yoğunlukta bir şekilde öne çıktığı bilinmektedir.

Eğer tatilinizi deniz, kum ve plajdan uzak tutmak istiyorsanız, Ankara otelleri içerisinde yer alan havuz keyfi ile hem sudan uzaklaşmamak, hem de Başkent gibi ön plana çıkan bir alanda tatil planlamalarınız varsa siz de seçeneğinizi Ankara’dan yana kullanmayı ihmal etmeyin. Şimdi sizlere İç Anadolu bölgemizin en çok öne çıkan beldesi Ankara’da, birçok detaylı bilgiyi sunacağız…

Ankara’da Gezilmesi ve Görülmesi Gereken Yerler!

Ankara tatillerini boş geçirmek istemeyen kişiler, bu noktada bölgenin keşfedilmeye müsait alanlarını sıklıkla ziyaret etmektedir. Bu sebeple sizlere maddeler halinde bölgenin öne çıkan tüm alanlarını sunacağız;

• Anıtkabir! Ankara denildiği zaman tartışmasız ilk akla gelen yer Anıtkabir’dir. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün naaşının yer aldığı Anıtkabir, 1944 yılında yapımına başlanması ile 9 yılda tamamlanmıştır. Atatürk’ün her yıl dönümünde ve bayramlarda milyonlarca kişi tarafından ziyaret edildiği bu alan, ek olarak Kurtuluş Savaşı’ndan kalma birçok obje ve alanı da kendi standartlarında barındırmaktadır.
Atatürk Orman Çiftliği! Ankara’nın en büyük yeşil alanı olarak ifade edilen Atatürk Orman Çiftliği, Yenimahalle bölgesinde bulunmaktadır. Atatürk’e 1925 yılında hediye edilmiş bu alan, 1992 yılından itibaren devlet mezarlığı, hayvanat bahçesi ve Atatürk’ün geçmiş yaşamını andıran objeler ile süslenmiştir.
• Kuş Cenneti! Nallıhan Kuş Cenneti, dünyaca ünlü kuşlara ev sahipliği yapan bir alandır. Doğası ve aynı zamanda muhteşem kuş türleri ile sizlere doğal yaşamı yakından gözlemleme şansı sunan bu alanı mutlaka ziyaretinizin bir parçası konumunda tutmalısınız!
• Ankara Etnografya Müzesi! 15 yıl boyunca Atatürk’ün naaşını kendi alanında tutmuş olan bu müze, 1930 yılından bu yana aktif olarak kullanılmaktadır. Şehrin ön plana çıkan eserlerini sergileyen bu müze kilimleri, tüfekleri, yaylı silahları, okları ve Türk sanatlarına hitap eden birçok alanı da kendi çatısı altında tutmaktadır.
• Kaplıcalar! Ankara, Termal su kaynakları ile bilinen bir bölgedir. Ek olarak Ankara otelleri tercih eden kişiler, genelde bu tarz şifalı sulardan faydalanabilmek adına tercihlerini kesintisiz olarak Ankara’ya yoğunlukta yönlendirmektedir. Şehrin en çok ön plana çıkan kaplıcaları ise Haymana ve Ayaş Kaplıcaları olarak bilinmektedir.
• Kaleler! Dünyaca ünlü kaleleri kendi alanında barındıran Ankara, Altındağ gibi yüksek bir tepede yer alan tarihi kalesi ile görenlere tüm Ankara manzarasını en uç noktadan yaşayabilme şansları tanımaktadır.
• Atakule’de alışveriş yapmak ve sokak aralarında tarihi alanları keşfetmek mümkün!
• Beypazarı evleri arasında gezebilirsiniz.
• Eymir Gölü ve Mogan Gölünü mutlaka ziyaret edin. Hayran olacağınız manzara sizleri bekliyor olacak.
• Kış mevsimi için Elmadağ Kayak Merkezini günübirlik gezebilirsiniz veya kayak yapabilirsiniz.

Ankara’da Neler Yapılır?

Ankara otelleri ile beraber birçok fırsatı değerlendirmek ve kaliteli bir tatil planlaması yapmak mümkündür. Şimdi sizlere Ankara ile beraber hayatınıza dahil olabilecek durumlardan bahsedelim;

Ankara’da Ne Yiyebilirim?

Ankara, mutfak kültürü bakımından eşsiz bir değere sahiptir. Yöresel restoranların yanı sıra, Dünya mutfağına ait birçok önemli aşçıyı da barındıran bu kent, yemek konusunda sizlere pek çok alternatif sunabiliyor. Höşmerim, güveç, tas kebap, aspava, bazlama kebabı, kuru köfte, işkembe çorbası, alabalık dolması gibi Ankara’nın yöresel yemeklerini değerlendirebilirsiniz.

Kişisel Bilgilerinizin Korunması ve Çerez (Cookie) Kullanım İlkeleri İçin Gizlilik Politikamızı İnceleyiniz.